Oferta Jaker

Hurtownia krzeseł Rzeszów – oferta JAKER

Fabryk stołów i krzeseł Jaker działa na polskim rynku już od 1998 roku. Jest on zlokalizowana w odległości około 10 kilometrów od Rzeszowa, w Krzemienicy. Cała linia produkcyjna firmy obejmuje technologie opierające się na gięciu drewna oraz technologię obróbki na komputerowo sterowanych centrach obróbczych.

Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją krzeseł i stołów wykorzystując wysokiej klasy drewno bukowe i dębowe. Jaker oferuje szeroki wybór kolorów wybarwień drewna oraz bogaty asortyment tkanin obiciowych (żakardy, szenile, plamoodporne, skóry i skóropodobne) pochodzących od producentów krajowych i zagranicznych. Szeroka paleta tkanin pozwala zaspokoić gust nawet najbardziej wymagających klientów i sprawia, że krzesła można z łatwością dostosować do każdego wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą mebli firmy Jaker, które można znaleźć także w naszej hurtowni.

Szukasz eleganckich mebli do wyposażenia mieszkania czy biura? Odwiedź naszą hurtownię mebli w Rzeszowie. Posiadamy szeroką ofertę krzeseł drewnianych (marki Jadik i Jaker), krzeseł gabinetowych, mebli do mieszkania, meble biurowe czy narożniki, fotele i sofy. Hurtownia krzeseł Rzeszów to miejsce dla Ciebie, jeżeli szukasz bogatej ofert krzeseł drewnianych.