Meble recepcyjne Mebelux

Meble recepcyjne Mebelux

 

Prezentowane tutaj meble recepcyjne Mebelux to eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne zestawy, które pozwolą na wyposażenie każdego rodzaju biura i recepcji. Dzięki nim pomieszczenie nabierze charakteru i przede wszystkim profesjonalnego wyglądu. Wszystkie zestawy mebli zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną poniżej.

  • Trito

Lady recepcyjne Trito to system mebli doskonale pasujących do każdego biura. Jego nowoczesna konstrukcja i elegancji wygląd sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera profesjonalnego i eleganckiego wyglądu. Panel frontowy i panele boczne lady recepcyjnej są zostały wykonane w technologii konstrukcji szkieletowej. Wszystkie elementy zostały zrobione przy użyciu wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają nie tylko elegancki wygląd, ale funkcjonalność w użytkowaniu.

  • Rea

Rea to system mebli składający się z pasujących do siebie brył. W jego skład wchodzą elementy łukowe zewnętrzne i wewnętrzne oraz elementy proste i kończące. Meble te mogą być swobodnie ze sobą łączone, dzięki czemu z powodzeniem zostaną wykorzystane zarówno w dużym, jak i w mniejszym biurze. Ponadto nowoczesny i designerski wygląd tych mebli sprawi, że każde pomieszczenie będzie się prezentowało elegancko. W skład serii wchodzą blaty, fronty, cokoły, przeloty kablowe.

  •  Pulsar

Meble recepcyjne marki Pulsar to idealny sposób na stworzenie przyjaznej i profesjonalnej recepcji. Bogaty wybór kolorów (antracyt, biały, brzoza, buk, dąb, grusza, orzech, szary i wenge) pozwala na dowolne zaprojektowanie przestrzeni biurowej. Dodatkowo liczne bryły, blaty z płyty meblowej, grafitu lub szkła są uniwersalne, dzięki czemu powierzchnia recepcji zostanie optymalnie wykorzystana.

  • EVO

Seria mebli recepcyjnych Evo charakteryzuje się prostą konstrukcją oraz delikatnym i lekkim wyglądem. Poszczególne elementy tego systemu pozwalają na montaż w dowolnym miejscu i łączenie ich w dowolnych kombinacjach. Cechą charakterystyczne serii Evo są przegrody i półki wykonane z plexi białej, fluorescencyjnej pomarańczowej oraz pomarańczowej, dzięki czemu meble sprawiają wrażenie posiadania podświetlanych miejsc.

Sprawdź również nasze pozostałe oferty:

meble biurowe,

meble gabinetowe,

meble recepcyjne.