Meble recepcyjne Biuro-Serwis

Meble recepcyjne Biuro-Serwis

Nowoczesne, eleganckie i wytrzymałe meble recepcyjne firmy Biuro-Serwis sprawdzą się w każdym biurze i nadadzą wnętrzu unikalnego i profesjonalnego wyglądu.

  • N – Box

System mebli recepcyjnych N – Box to przede wszystkim efektowny design, ale również bardzo wysoka dbałość o szczegóły wykonania. Bogaty wybór elementów sprawia, że można wyposażyć nimi każdą recepcję, optymalnie wykorzystując przeznaczoną do tego przestrzeń. Z kolei wykorzystanie dwóch kolorów płyt pozwala wzbogacenie wystroju, np. oświetleniem LED.

  • M – Box

Seria mebli recepcyjnych M – Box została zaprojektowana w taki sposób, aby robić wrażenie na klientach i gościach odwiedzających firmę i jednocześnie stanowić wygodne stanowisko pracy. System tych mebli charakteryzuje wysoka dbałość o nawet najmniejsze detale. Bardzo nowoczesny charakter nadaje im również zamontowane oświetlenie LED. Jest to rozwiązanie polecane każdej firmie, która chce wywrzeć poważny i profesjonalny wrażenie.

  • L – Box

L – Box to seria mebli recepcyjnych, które są szczególnie polecane do hoteli, punktów medycznych, hoteli czy pensjonatów. Proste lady z łukowatymi nadstawkami, wraz z dodatkowymi szafami i regałami stworzą profesjonalną i elegancką recepcję, która wywrze wrażenie na każdym kliencie. Meble recepcyjne z serii L – Box doskonale nadają się do każdego pomieszczenia biurowego i sprawiają, że wygląda ono profesjonalnie.

Meble recepcyjne Biuro-Serwis to idealny sposób na wyposażenie każdej recepcji. Jeśli jesteś zainteresowany także wyposażeniem biura czy gabinetu zapoznaj się z naszymi poniższymi ofertami:

meble biurowe Biuro-Serwis,

meble biurowe Mebelux,

meble gabinetowe Biuro-Serwis,

meble gabinetowe Mebelux.