Meble Kuchenne

Meble kuchenne

Gotowe pomysły na aranżację kuchni Ci nie odpowiadają? Zamów meble kuchenne na wymiar, które zostaną idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i stylu. Skorzystanie z zindywidualizowanej oferty mebli kuchennych gwarantuje powstanie niepowtarzalnego wnętrza, zgodnego z Twoim gustem i wymaganiami i potrzebami Twoimi oraz bliskich.

Ciekawe pomysły i rozwiązania to cechy charakterystyczne mebli przygotowywanych na zamówienie. Meble na wymiar zostaną przez nas dopasowane do wymiarów Twojej kuchni, przez co sprawią, że będzie ona wyglądała nie tylko elegancko, ale stanie się także funkcjonalna.

Naszym Klientom możemy zaproponować nie tylko szeroki wybór gotowych mebli, ale także możliwość projektowania i montażu. Decydując się na meble kuchenne robione na zamówienie Klienci mogą wybierać między rodzaje blatów (laminowane, kwarcowe, granitowe) i zawiasów (Blum, Rejs).

Meble kuchenne na wymiar

Ogromnym plusem naszej oferty jest to, że posiadamy meble kuchenne na wymiar. Jest to bardzo duże udogodnienie zarówno dla Klientów poszukujących mebli do małej, jak i dużej kuchni. Oferowane przez nas meble na wymiar rozwiązują szereg problemów, takich jak niepasujące czy niemieszczące się szafki kuchenne. Dokładne zaplanowanie wyposażenia kuchni zaoszczędzi problemów związanych z późniejszym urządzaniem pomieszczenia.

Możemy wykonać zarówno meble do małej kuchni, jak i do dużego pomieszczenia łączącego kuchnię z jadalnią i salonem. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Nasze meble mogą zostać wykonane z takich materiałów jak: drewno, MDF (płyta z włókien drzewnych) czy fronir (cienkie płaty z drewna, które zostały uzyskane przez skrawanie). Naszym Klientom oferujemy także różne typy kuchni, np. z wyspą lub bez.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi 30 dni, zaś meble są objęte dwuletnią gwarancją.