Meble na Zamówienie

Kogar oferuje profesjonalną usługę w zakresie wykonywania mebli na wymiar.

Meble na zamówienie wykonujemy według potrzeb klienta. Ich przygotowanie pozwala na efektowne i funkcjonalne zagospodarowanie każdej przestrzeni – także tej nietypowej. Ponadto jest to najlepsze rozwiązanie dla osób o wysokich wymaganiach i zindywidualizowanym guście.

Wśród wykonywanych przez nas mebli na zamówienie znajdują się kuchnie, szafy wnękowe oraz sypialnie. Są one przygotowywane na życzenie Klienta, po wcześniejszym przygotowaniu projektu i odpowiednich pomiarach. Dzięki temu każdy nasz projekt może być zindywidualizowany i niepowtarzalny. Dodatkowo meble na zamówienie idealnie dopasowują się do danego wnętrza nie pozostawiając niepotrzebnych wolnych przestrzeni, ani też nie zajmują za dużo miejsca.

Wszystkie nasze produkty takie jak meble kuchenne, meble wnękowe, sypialnie są wykonane z wysokiej klasy materiałów zapewniających nie tylko wygodę, ale także trwałość użytkowania. Jeśli więc jesteś zainteresowany kupnem mebli na zamówienie skontaktuj się z nami.

Czas oczekiwania na meble robione na zamówienie wynosi 30 dni, a okres gwarancji trwa dwa lata. Montaż wszystkich mebli na zamówienie jest w cenie produktu.