Meble gabinetowe Mebelux

Meble gabinetowe Mebelux

Jeżeli szukasz nowoczesnych i eleganckich mebli biurowych zapoznaj się z ofertą MEBELUX. Firma ta została stworzona w 1995 roku. Oferta obejmuje różne systemy meblowe – od zwykłych mebli domowych po eleganckie meble gabinetowe.

Obecnie produkty firmy MEBELUX są sprzedawane nie tylko na terenie kraju, ale również eksportowane między innymi do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Belgii, Szwecji, Holandii czy Rosji.

Nasza hurtownia może zaproponować meble gabinetowe MEBELUX z następujących serii:

  • Kronos

Seria Kronos to eleganckie meble biurowe występujące w kolorach jasne lub ciemnej wiśni. W skład serii wchodzą: biurka, kontenerki, komody, elementy modułowe oraz wieńce (topy). Wszystkie elementy wykonane są z najwyższej klasy materiałów.

  • Brand

Brand to elegancki i nowoczesny system mebli gabinetowych i pracowniczych. Współczesny charakter nadaje tym meblom subtelna kolorystyka połączona z dekonstruktywicznym frontem. W skład serii wchodzą: biurka gabinetowe, biurka pracownicze, stoły, komody podbiurkowe gabinetowe, komody wolnostojące, szafy wiszące, komody podbiurkowe, kontenerki podbiurkowe, szafki na PC.

  • Binar

Seria mebli gabinetowych Binar to liczne elementy, które mogą być wyprodukowane w dwóch kolorach: dąb jasny oraz wenge. W skład całej serii wchodzą: regały, szafy, biurka, kontenery biurka, stoły konferencyjne oraz stoliki.

Meble gabinetowe Mebelux pozwolą każdemu elegancko, nowocześnie i z klasą urządzić każde biuro. Krzesła i stoły konferencyjne będą ozdobą każdej sali, zaś meble biurowe sprawią, że każde pomieszczenie będzie prezentowało się rewelacyjnie.