Meble gabinetowe Biuro-Serwis

Meble gabinetowe Biuro-Serwis

Meble gabinetowe to obowiązkowe wyposażenie każdego biura. Sprawiają, że wnętrze wygląda nie tylko elegancko, ale i profesjonalnie. Jest to bardzo ważne ponieważ odwiedzający nas klienci już od pierwszego spotkania muszą być wiedzieć, że nawiązują współpracę z pełnym profesjonalizmu zespołem czy firmą.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy chcą wyposażyć swoje biuro w nowoczesne i eleganckie meble gabinetowe w Rzeszowie. Z przyjemnością możemy Państwu zaproponować kolekcję firmy Biuro Serwis, która posiada w swojej ofercie liczne i ciekawe rozwiązania do każdego biura.

Nasza hurtowania może zaproponować Państwu meble gabinetowe z następujących serii firmy Biuro Serwis:

  • Z – Box

Wszystkie detale w meblach tego systemu idealnie łączą się w spójną całość. Meble te posiadają aluminiowe listwy, które doskonale podkreślają wykończenie blatów i drzwiczek, górnych wieńców oraz cokołów. Dzięki temu meble gabinetowe wyglądają niezwykle elegancko.

  • X – Box

Ten system mebli gabinetowych został stworzony z myślą o osobach dynamicznych, ceniących sobie niestandardowe rozwiązania. Jest to elegancka i zarazem odważna stylizacja, w której nowoczesny design i funkcjonalne rozwiązania zostały połączone w idealnych proporcjach. Meble są wykonywane z najlepszych materiałów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat. Ich zaletą jest to, że mimo nowoczesnego i odważnego wzornictwa zapewniają pełen komfort pracy i możliwość swobodnego przechowywania wszystkich dokumentów.

  • W – Box

System mebli gabinetowych W – Box to eleganckie i ponadczasowe meble, które nadadzą każdemu pomieszczeniu biurowemu niepowtarzalnego charakteru. Najwyższej jakości materiały, kasztanowy kolor oraz delikatne dekoracyjne listwy sprawiają że projekt łączy w sonie nie tylko nowoczesność i dynamikę, ale i klasyczną elegancję. Dodatkowo przemyślany układ mebli doskonale sprawdza się przy organizacji pracy, zapewniając łatwy dostęp do dokumentów i wszystkich elementów potrzebnych w pracy.

  • V – Box

Meble gabinetowe typu V- Box charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, co zostało docenione na międzynarodowych targach mebli. Wyróżnia je bogata oferta elementów bryłowych, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym można wydajniej wykorzystać powierzchnię biurową. Idealnie dobrana kompozycja kolorów sprawia że meble V- Box są nie tylko nowoczesne, ale także niebywale eleganckie.

  • H – Box

To meble gabinetowe pozwalające na wszechstronne zaprojektowanie dowolnego biura. Ich kreatywny projekt obejmujący wysokie nóżki mebli, blaty biurek i stolików umieszczone na aluminiowych dystansach, które tworzą wrażenie lekkości. Dzięki temu, meble typu H – Box można zastosować do wyposażenia nawet niewielkich pomieszczeń, zachowując przy tym elegancję i funkcjonalność.

Jeżeli szukasz oferty meble gabinetowe Biuro-Serwis, odwiedź naszą hurtownię. Bogaty wybór różnych mebli sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Posiadamy w ofercie również: