Meble biurowe Mebelux

Meble biurowe Mebelux

Nowoczesne i eleganckie meble biurowe to propozycja skierowana do każdego, kto zamierza wyposażyć pomieszczenia biurowe. Różnorodne systemy, kolory i wzory sprawdzą się w każdych warunkach. Zapoznaj się z poszczególnymi seriami mebli i wyposaż swoje biuro.

  • Pulsar

Pulsar to seria mebli biurowych, które są funkcjonalne, nowoczesne oraz bardzo eleganckie. Zastosowane tu rozwiązania techniczne sprawdzą się w każdej firmie i sprawią że wnętrza zostaną optymalnie wykorzystane. W tej serii mebli zostały wykorzystane takie rozwiązania jak: możliwość rozbudowy biurek o nadstawki czy zastosowanie dźwiękochłonnych ekranów oddzielających. W skład serii wchodzą: biurka, stoły konferencyjne, przystawki, elementy narożnikowe, nadstawki, szafy i kontenerki, przegrody oraz ścianki działowe.

  • Profil

Seria mebli profil to nowoczesna linia wzornicza, która została przeznaczona do wyposażania pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz gabinetów menadżerskich. Bogata kolorystyka tych mebli biurowych pozwala na eleganckie urządzenie każdego biura. W skład serii Profil wchodzą: biurka oparte o trzy różne systemu nóg, komody pracownicze i menadżerskie (mogą zostać wykorzystane jako wolnostojące lub wspierające biurko), dostawki i stoły konferencyjne.

  • ML – 50

ML – 50 to system mebli biurowych i gabinetowych o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Duży wybór kolorów pozwala na zaprojektowanie biura zgodnie z gustem właścicieli, a dzięki szerokiej gamie brył, przestrzeń biurowa zostanie optymalnie wykorzystana. W skład serii ML – 50 wchodzą: biurka (o różnych kształtach i wymiarach), stoły konferencyjne, przystawki, nadstawki, blendy płytowe, blendy metalowe, przegrody płytowe, tory kablowe oraz elementy metalowe.

  • Lino Bis

Seria mebli biurowych Lino Bis to idealny sposób na elegancki i zarazem nowoczesny sposób na wyposażenie gabinetu czy biura. Liczne elementy, które można łączyć pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni, a bogata kolorystyka pozwoli wyposażyć każde biuro zgodnie z upodobaniem właściciela. Seria mebli Lino Bis zawiera: biurka, panele płytowe, elementy narożnikowe, nadstawki oraz zawieszane półki.

  • EVO

Seria mebli biurowych EVO posiada bogatą gamę kolorystyczną (antracyt, biały, brzoza, buk, dąb, grusza, orzech, szary, wenge), dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza. Liczne bryły pozwalają wyposażyć biuro i przystosować je do dowolnego typu przedsiębiorstwa. Wszystkie elementy tego systemu meblowego zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o zwiększonej odporności na ścieranie. W skład serii wchodzą: biurka, stelaże biurka, ścianki działowe systemu oraz łączniki.

  • Brand

Brand jest systemem mebli gabinetowych i biurowych. Modernistyczny charakter mebli został podkreślony łagodną kolorystyką oraz skontrastowany z frontem z żywicy poliestrowo-szklanej. W skład serii wchodzą: biurka pracownicze, stoły, komody podbiurkowe gabinetowe, komody wolnostojące, szafy wiszące, komody podbiurkowe dla dwóch biurek, komody podbiurkowe zwykłe, kontenerki podbiurkowe oraz szafki na PC.

  • Angular

Angular to seria mebli, która wyglądem przypomina sekretarzyk z przeszłości. Jednak jego nowoczesne wzornictwo i dodatki, jakimi są kółka ułatwiające przesuwania sprawiają, że są to meble biurowe na miarę XXI wieku. Ten typ mebli będzie pasował do każdego biura, a wnętrzu nada eleganckiego i profesjonalnego wyglądu.

Szukasz inspiracji i pomysłu na wyposażenie biura w Rzeszowie? Sprawdź naszą ofertę – meble gabinetowe Mebelux lub meble biurowe Biuro-Servis.