Meble biurowe Biuro-Serwis

Meble biurowe BIURO-SERWIS

Meble biurowe (pracownicze) firmy Biuro-Serwis charakteryzują się elegancją, wytrzymałością i nowoczesnym wzornictwem. Każdemu wnętrzu nadadzą profesjonalny charakter i stylowy wygląd. Szeroki wybór różnych typów mebli sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie i swojego biura.

 

  • R – Box

Zestaw mebli biurowych R – Box pomoże w stworzeniu w biurze przyjaznej atmosfery. Nowoczesne i ergonomiczne elementy meblowe pozwalają tak urządzić biuro, aby zyskać dodatkową przestrzeń. Modułowa budowa mebli pozwala właścicielom dowolnie projektować wnętrza, a precyzyjnie dobrane elementy i warianty kolorystyczne sprawiają, że zestawy te sprawdzają się w każdym pomieszczeniu.

  • K – Box

Meble biurowe serii K – Box, pobodnie jak pozostałe zestawy, to eleganckie i przede wszystkim praktyczne wyposażenie do każdego rodzaju biura. Szafki, kontenerki, dostawki i biurka są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko pomieszczenia biurowe będą prezentowały się elegancko.

  • D – Box

Meble biurowe pochodzące z zestawu D – Box to proste i wytrzymałe elementy, które jednocześnie są eleganckie i będą pasować do każdego wnętrza. W skład tej serii wchodzą biurka, blaty, szafy, dostawki i kontenery. Meble to to sprawdzony sposób na elegancji, praktyczne i zarazem klasyczne urządzenie każdego biura.

  • C – Box

System mebli pracowniczych (biurowych) typu C – Box to praktyczne i zarazem eleganckie rozwiązanie, które może znaleźć zastosowanie w każdym biurze. Projekt tego typu mebli umożliwia dowolne łączenie rożnych elementów, tak aby przestrzeń biurowa została optymalnie wykorzystana.

Odwiedź naszą hurtownię i zapoznaj się bliżej z ofertą jaką są meble biurowe BIURO-SERWIS. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Zapoznaj się także z ofertą eleganckich mebli gabinetowych w Rzeszowie.