Dywany SILVER

Dywany SILVER

Szukasz nowoczesnego i jednocześnie eleganckiego dywanu do domu czy biura? Jeśli tak zapoznaj się z naszą ofertą. Hurtownia Kogar Meble Rzeszów posiada w sprzedaży bogatą propozycję dywanów SILVER. Są one produkowane przez belgijską firmę Louis De Poortere. Specjalizuje się ona w tkaniu wykładzin, chodników oraz dywanów o charakterystycznym płaskim splocie.

Louis De Poortere jest znanym i cenionym producentem dywanów na całym świecie. Wszystkie produkty wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi, wykorzystując najwyższej jakości składniki (bawełna i wełna dziewicza).

Dywany SILVER

Dywany SILVER

Elegancję i wykonanie dywanów marki Louis De Poortere doceniono między innymi w Białym Domu, Watykanie, Luwrze, siedzibie NATO, zamku królewskim w Anglii oraz w najlepszych SPA i hotelach na całym świecie.

Splot oraz grubość dywanów SILVER sprawia, że idealnie pasują one zarówno do salonu oraz sypialni, jak i kuchni czy jadalni. Charakteryzują się odpornością na odkształcenia i wysoką elastycznością.

Dywany SILVER zostały wyprodukowane w dwóch wzorach: z motywem diamentu oraz kwiatów, których kształt podkreśla nić w srebrnym odcieniu. Dzięki temu zabiegowi dywany uzyskują bardzo interesujący efekt trójwymiarowy, a srebrne nici subtelnie nadają im wyjątkowej elegancji. Cała kolekcja SILVER obejmuje dziewięć nowych odcieni, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pozostałymi kolekcjami dywanów: dywany BOHO, dywany PATCHWORK.