Dywany MAD MEN

Eleganckie i nowoczesne dywany Mad Men to ponadczasowe elementy dekoracyjne, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Idealnie sprawdzą się jako ozdoba salonu, sypialni czy gabinetu.

Dywany MAD MEN

Dywany są elementem dekoracyjnym, które mogą znacznie ożywić pomieszczenie i sprawić, że będzie się ono prezentować zupełnie inaczej niż do tej pory. Dywany firmy Carpets&More z kolekcji Mad Men to nowoczesne projekty, które doskonale pasują do każdego typu wnętrza.

Kolekcja Mad Men to eleganckie, nowoczesne i pasujące do każdego wnętrza dywany. Industrialne kształty i faktury które przywodzą na myśl rozświetlone nocą okna drapaczy chmur, szorstką powierzchnię betony czy ślady opon na drogach. Kolekcję tę charakteryzują różnorodne barwy: od mocnych kolorów, takich jak niebieski czy czerwony, po przybrudzone szarości i beże. Wszystkie dywany zostały przyozdobione efektem szlachetnego postarzenia.

Dywany z kolekcji Mad Men pozwalają utrzymać odpowiednią wilgotność i zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniu. Jest to możliwie, dzięki temu że materiał oddycha, jednocześnie wchłaniając kurz i zanieczyszczenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami: