Dywany BOHO

Dywany BOHO

Szukasz eleganckiego i jednocześnie nowoczesnego wykończenia do swojego biura, mieszkania czy domu? Skorzystaj z naszej oferty jaką są dywany BOHO. Są one produkowane przez belgijską firmę Luois De Poortere, zajmującej się tkaniem chodników, wykładzin i dywanów z płaskim splotem. Marka ta należy do jednej z najbardziej znanych i cenionych w Europie.

Dywany BOHO

Dywany BOHO

Wszystkie dywany oferowane przez tę firmę są tkane według najwyższych standardów, a do ich produkcji używa się najlepszej klasy składników. Wysoka klasa dywanów BOHO sprawiła, że są one użytkowane między innymi w Białym Domu, Luwrze, zamku królewskim w Anglii, siedzibie NATO oraz w Watykanie. Ponadto dywany BOHO są także elementami wystroju najlepszych hoteli i SPA.

Doskonałe wykonanie tych dywanów sprawia, że doskonale sprawdzają się one nie tylko w pokojach dziennych, ale również w kuchniach, jadalniach, sypialniach i przedpokojach.

Piękne, soczyste kolory i odcienie czerwieni, beżu, zieleni, turkusów, sprawią, że każde wnętrze nabierze eleganckiego i nowoczesnego wyrazu.